Форум Свободы

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Свободы » Українська сторінка » Грип-2009>>Епідемія чи політика?


Грип-2009>>Епідемія чи політика?

Сообщений 21 страница 30 из 54

21

А я сегодня за день встретил лишь одну девушку в марлевой повязке и еще одна себе шарфик завязала вместо нее.Ну в магазинах и т.д. все тоже в повязках но их просто обязывают.Еду днем в маршрутке водитель в повязке навстречу все маршрутки с водителями в повязках - а еду вечером около восьми нет ни одного в марле :rofl:
А еще байка ходит будто где-то в западной части Украины разрыли какое-то захоронение животных заразой какой-то болевших,есть правда еще вариант что вместо животных был труп человеческий.Потом  с вертолетов это место известью засыпали,но вроде как люди гражданские в ту зону просачились (и че там делать было? o.O ).И так пошла "легочная чума". Смахивает на американский фильмец типа "28 недель спустя" :D

0

22

У Секретаріаті Ющенка вже заговорили про перенесення виборів на 30 травня

Это до безобразия циничный мир, если и в самом деле вся шумиха с эпидемией раздута ради выборов.
Сколько же люди способны развести грязи по пути в Парламент!? Должны же быть хоть какие-то границы.

Savcha написал(а):

на 20-30 прохожих - один в маске на улице, такое же соотношение масок у продавцов на базаре (позавчера за картошкой ползал); в магазине чуток масок по-больше одна на 10-15 рыл

Это совсем другое дело, в таком случае картина совсем не такая удручающая. Видимо, я еще попадаю на паникеров.
Мои родственники из Николаева сказали, что даже там уже объявлена эпидемия и все шьют маски. И это еще не началась зима...

Forgotten написал(а):

Смахивает на американский фильмец типа "28 недель спустя"

Народ зря время не теряет.

Отредактировано Муза (2009-11-06 23:56:02)

0

23

Зашел сегодня дружбана проведать а у него сестра как раз принесла лимоны(5 шт.),чеснок(15 штук),меда(грамм 250) и собиралась делать "профилактическое лекарство" - все это на мясорубку потом смешать с медом...Вобщем :x .

0

24

Forgotten написал(а):

лимоны(5 шт.),чеснок(15 штук),меда(грамм 250) и собиралась делать "профилактическое лекарство" - все это на мясорубку потом смешать с медом...Вобщем :x .

Ой, фуууууууууууууууу... http://www.kolobok.us/smiles/big_madhouse/wacko3.gif

Муза написал(а):

Это совсем другое дело, в таком случае картина совсем не такая удручающая. Видимо, я еще попадаю на паникеров.
Мои родственники из Николаева сказали, что даже там уже объявлена эпидемия и все шьют маски. И это еще не началась зима...

Ну, вот и разобрались. Вчера в новостях про Николаевскую область ни гу-гу: Киевскую и Черниговскую, кажется, добавили, забыл :(, пардон, еще какую то.

0

25

Гриппомор. Памяти Виктора Шендеровича

http://www.versii.com/news/191856/

0

26

Savcha написал(а):

Ну, вот и разобрались

Точно.  http://www.kolobok.us/smiles/standart/smile3.gif

Savcha написал(а):

Вчера в новостях про Николаевскую область ни гу-гу

Я так поняла, что у них там эпидемия не со вчера.

Savcha написал(а):

Гриппомор. Памяти Виктора Шендеровича

Супер!  http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_haha.gif

0

27

Муза
Сегодня моя подруга сказала мне, что умер её хороший знакомый три дня назад через три дня после того, как прошел вакцинацию. Сейчас ведется расследование.
Муж другой подруги, работающий в госпитале , где все почти прошли  такую же вакцинацию- через некоторое время после прививки заболел  гриппом. Очень тяжело, с температурой больше 39 и мучительным кашлем.
И вот еще  ссылка
Четверо израильтян

+1

28

Порчу по фотографии
Ну вот... А я хотела прививки делать и от обычного гриппа и от свиного.  http://www.kolobok.us/smiles/madhouse/wacko2.gif

0

29

Не поверите, но еще вчера у моей матушки, был острый грипп.
Болела всего 3 дня, в первые 2 дня никакие лекарства не давали особого эффекта.

P.S. Помог чеснок http://s40.radikal.ru/i087/0812/00/18695378129a.gif

0

30

Масочна культура ввірвалася в наше життя

Свернутый текст

Я відзначила, що маска жінки розшита квітками... І уявила, як вона, нагодувавши сімейство, прибравши кухню, уночі сидить і вишиває... «Я ще не придумала, що вишити Ігоркові, щоб він не ходив, як лох у чисто білій масці»... Грип не зламає націю, яка так любить мистецтво...

Спостереження

Десять днів тому, коли стали з`являтися тривожні повідомлення про епідемію, я роздрукувала з Інтернету молитву матері про дітей Амвросія Оптинського й кинула в сумку одноразову маску. Десять днів тому я була сама у вагоні метро в цьому безглуздому наморднику. Але в міру розростання теми (слова «паніка» й «епідемія» вкотре повторювати не хочу) кількість масок у вагоні наростала. Більш того, я почула дуже цікавий діалог у метро. Двоє дівчат спочатку обговорили, як була декорована маска якоїсь української телеведучої (вона нібито з`явилася в ній у студії, а потім зняла), а потім почали обговорювати, як вони прикрашатимуть маски собі та своїм хлопцям. Одна хотіла вишити емблему якоїсь рок-групи, друга сказала – ще не придумала, що «вишити Ігоркові, щоб він не ходив, як лох (так і сказала) у чисто білій масці».

Три дні поїздивши в своїй одноразовій масці, я перебувала в роздумах, де б узяти нову, і паралельно відзначала, як масочна культура просувалася в народ. Абсолютно типова українська жінка змученого вигляду з великими валізами втиснулася у вагон, і я відзначила, що її маска розшита квіточми під колір її шарфа. Я уявила, як вона, нагодувавши сімейство, прибравши кухню, уночі сидить і вишиває маску. На вулиці ввечері з сусіднього банку вискакували в масках хлопці – типові білі комірці, знімали їх, тільки відкривши двері своїх машин. На нашому Мінському ринку якась жінка жваво шила маски, раз у раз запитуючи то одного то іншого продавця, чому вони без маски. Ці сумні епідемічні дні усміхнулися мені абсолютно несподіваним боком. Думаю, у такі екстремальні періоди добре виявляється національний характер. В Україні немає і не було «масочної культури», у нашій бідній країні навряд чи якась жінка додатково «спотворюватиме» себе ще й носінням маски. Проте народ дружно надів маски.

Ми хочемо захистити себе від хворих або, будучи хворими, – від себе навколишніх. Це насправді виглядає виявом культури – у загальному сенсі цього слова і якщо писати його з великої літери.

І ще, розглядаючи в транспорті, як декоровано маски, я чомусь згадувала вишиті роботи дружин козацьких старшин. Колись мені потрапив до рук каталог цих робіт. Це дивовижні речі, мимоволі віриш, що українська інтерпретація бароко краща, ні на його батьківщині. В усякому разі – у вишивці. Англійські монархи Вікторія й Альберто, що зналися на декорі, були б у захопленні, якби їм у руки потрапило те, що творили українські вишивальниці й придумували дружини козацьких старшин у ХVII столітті.

Уявіть українську жінку. Адже треба ж їй: наслухатися всього про грип, переварити всю цю чорнуху, у якій брехня і правда переплелися так тісно, що межу навряд чи проведуть самі медики. Наслухатися, а ввечері сісти і, зібравши натхнення, підбирати нитки й малюнок для вишивки, щоб прикрасити маску. Котра, як переконують лікарі, – все одно напівзахід і здоров`я вам не гарантує. Що-що, а грип не зламає націю, яка так любить мистецтво.

Так, учора ввечері до нас заглянув сусід – завідувач хірургічним відділенням однієї зі столичних лікарень. Він почув, як мої домашні скаржилися на дефіцит масок, і вирішив, за його власним зізнанням, «захистити свободу слова в Україні від грипу». Він вручив мені акуратно зшиту марлеву маску й, зупинивши жестом мої слова подяки, пояснив:

– Мені у відділенні пошили три, це багато.

Закривши за ним двері, я оглянула пошиту маску й набрала телефон подруги, яка займається вишивкою. Хотіла попросити вишити в куточку іриси. Бо невже я ходитиму, як «лошиха, в чисто білій»?..


Марина Лаптева

0


Вы здесь » Форум Свободы » Українська сторінка » Грип-2009>>Епідемія чи політика?