Форум Свободы

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Свободы » Українська сторінка » Інтеграція на Захід: ЄС та НАТО>>"ЗА" і "ПРОТИ"


Інтеграція на Захід: ЄС та НАТО>>"ЗА" і "ПРОТИ"

Сообщений 1 страница 10 из 48

1

Для Украины вступление в НАТО скорее вынужденная мера.
Лучше бы не вступать ни в какой военный союз.
Но ИМХО Украину Россия в покое не оставит.

0

2

Видя реальную возможность вступления Украины в НАТО, Россия, на мой взгляд, постарается этого не допустить, вплоть до агрессии. Так что в НАТЕ нам делать нечего

0

3

Ну вступать в НАТО совсем и не обязательно. Можно подписать договор о взаимопомощи в случае вооруженного конфликта и подкрепить этот договор договором о партнерстве.

0

4

Я, честно говоря, вообще не вижу причин для вступления Украины в НАТО. Я еще могу понять тех, которые бредят о вступлении в ЕС в надежде на лутшую жизнь, хотя и являюсь противнико. Но НАТО нам зачем, может кто объяснить, что бы я понял.

0

5

Чим далі, тим більше впевнююсь у потрібності інтеграції на Захід.
Та згадуючи "газову війну" на початку цього року та поведінку ЄС, думаю: чи потрібні ми там?
Здається, будемо вимушені розраховувати на свої власні сили.

0

6

Друид написал(а):

Для Украины вступление в НАТО скорее вынужденная мера.
Лучше бы не вступать ни в какой военный союз.
Но ИМХО Украину Россия в покое не оставит.

Абсолютно згоден. Як і з тим, що потрібно укласти договір про взаємодопомогу

0

7

Annuitór написал(а):

Та згадуючи "газову війну" на початку цього року та поведінку ЄС, думаю: чи потрібні ми там?

Абсолютно згоден. Я весь час вважав, що нам потрібно в європу поки не побачив, як веде себе ЕС під час "газової війни" і по відношенню до Україні -Росії, а головне до членів своєї спільноти, які найбільше потерпали від проблем газопостачання. І вважаю, що не тільки ми там не потрібні, але й ми від того ніякого зиску мати не будемо.

0

8

Ні, просто ми в Європі не маємо достатнього авторитету, тоді як Росія нас спробувала виставити як крадіїв газу. От тому ЄС і ставилось до всього цього насторожено, поки не вияснилось, що насправді ми тут ні до чого не причетні і справно виконуємо свої обов'язки

0

9

Теодоріх написал(а):

що насправді ми тут ні до чого не причетні і справно виконуємо свої обов'язки

І які ж заяви зробила Европа після того як її експерти провірили показники лічильників и все стало більш менш зрозуміло? Офіційної - жодної. Сиділа и чекала. Зате заяви про те, що Франція, Німеччина допомагати країнам типу Словакії не будуть, хай замерзають - були.

0

10

вибачте, але недостатньо обізнаний в цьому питанні)) я нікого не виправдовую, просто не слідкую за такими подіями. Можливо, що Словакії і не хотіли допомагати, але я точно пам'ятаю, як комісія від ЄС визнала, що ми нічого не крали

0


Вы здесь » Форум Свободы » Українська сторінка » Інтеграція на Захід: ЄС та НАТО>>"ЗА" і "ПРОТИ"