Форум Свободы

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Свободы » Українська сторінка » Новини>>Політичні і не тільки


Новини>>Політичні і не тільки

Сообщений 11 страница 15 из 15

11

Свернутый текст

[freedom]edge09.content-video.ru/20091120/2009_11_20_RIA_PUTIN_rep_mix_mw2bxkqt.ilp[/freedom]

0

12

Свернутый текст

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mOsigPF1gEo[/youtube]

0

13

Нормально. ))

0

14

Чи зачепив вашу родину Голодомор 1933-го?
http://images.unian.net/photos/2009_11/1259601406.jpg
Майже дві третини опитаних відвідувачів сайту УНІАН дали ствердну відповідь. Менш як чверть сказали – ні. Близько 7 відсотків не знають відповіді на це запитання.

Воно було сформульоване таким чином: “Чи торкнувся Вашої родини (Ваших предків) Голодомор 1933-го?”

Відповіді розподілилися таким чином:

Так – 64,8%

Ні – 22,9%

Не знаю – 6,7%

Байдуже – 3,3%

Свій варіант – 2,4%.

Чимало “своїх відповідей” дають пояснення на кшталт: “Ні, бо моя родина з Західної України” або “Ні, я з Росії”. Окремі відвідувачі, переважно з Російської Федерації, закликають припинити “спекулювати кістками”, стверджують, що “Голодомору не було” тощо.

Загалом на запитання УНІАН станом на 30 листопада, 19.15, відповіло 4435 користувачів Інтернет.

0

15

Уго Чавес перейменував найвищий у світі водоспад. Американському пілотові тут не місце

Свернутый текст

Президент Венесуели заявив у неділю, що водоспад Анхель (Angel), розташований на території штату Болівар на півдні країни, відтепер повинен називатися Чурум Меру (Churum Meru), повідомляє місцева газета Universal.

Чавеса обурило, що Анхель носить ім`я американського льотчика Джиммі Енджела (Jimmy Angel), завдяки якому водоспад в 1930-х роках здобув широку популярність у світі.

"Якщо ми і далі прийматимемо це, ми тим самим визнаємо, що на цій землі ніколи ніхто не жив. Що він (Енджел) був першим, хто туди прийшов, і тому водоспад називається Анхель. Ми повинні змінити це ім`я", - заявив венесуельський лідер і додав, що відтепер всі, "хто йде слідом за ним, повинні називати водоспад Чурум Меру і ніяк інакше.

Анхель, який корінне населення цих місць називає Kerepakupai meru, а також Churun meru - найвищий водоспад в світі. Його висота - 980 метрів, висота падіння води - 807 метрів.

Рішенням ЮНЕСКО найвищий водоспад був 1994 року внесений до переліку об`єктів Світової спадщини.

Сподіваюсь, що росіяни не проти. А то їм так не подобається, коли перейменовують старі радянські назви (вулиць, наприклад) на нові.

0


Вы здесь » Форум Свободы » Українська сторінка » Новини>>Політичні і не тільки