Форум Свободы

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Свободы » Українська сторінка » Інтеграція на Захід: ЄС та НАТО>>"ЗА" і "ПРОТИ"


Інтеграція на Захід: ЄС та НАТО>>"ЗА" і "ПРОТИ"

Сообщений 11 страница 20 из 48

11

Теодоріх написал(а):

комісія від ЄС визнала, що ми нічого не крали

Але не зробила жодної гучної заяви на кшталт россійських істерик, де б це привселюдно визнавалося.
До того ж, я добре пам'ятаю пихате обличчя Баррозу, коли він каже: "Нас не турбує, що там сталося, Україна... Росія... нам потрібен газ." Не дослівно, але щось на зразок цього. Україна його не турбує. І брехня російська його теж не турбує.
От саме після цих кадрів я дуже чітко все зрозумів.

0

12

Annuitór написал(а):

Але не зробила жодної гучної заяви

Взагалі ніякої офіційної заяви не було.
Я розумію, що не тільки політики, а й багато людей вважають що український народ був під гнітом Росії 300 років. Я вважаю, що це не так, хоч це й не важливо.
Україна повинна рішення приймати самостійно, тільки воно повинне відповідати інтересам держави. А принцип куди завгодно лише не з Росією не є правильним, на мою думку. ЄС достатьньо зрозуміло демонструє не тільки те, що ми в європі не потрібні, але й те, що нам вступ в європейський союз теж навряд чи що принесе.

0

13

lapot написал(а):

Україна повинна рішення приймати самостійно, тільки воно повинне відповідати інтересам держави.

Саме так.

lapot написал(а):

А принцип куди завгодно лише не з Росією не є правильним

Щодо мене, то я дійсно не бачу майбутнього разом з Росією, так як його бачить Росія - у її складі. Досить вже цього єксперименту, здається...

lapot написал(а):

ЄС достатьньо зрозуміло демонструє не тільки те, що ми в європі не потрібні, але й те, що нам вступ в європейський союз теж навряд чи що принесе.

Тому я вище і написав:

Здається, будемо вимушені розраховувати на свої власні сили.

Також скажу ще дещо... Щоб мене правильно розуміли.
Мабуть ніхто з вас не повірить, але ще 10 років тому - я був великим прихильником союзу. Але... За оці роки такого ставлення Росії (та й не тільки неї) до України, я набагато в чому змінив свою думку. Я став схилятись до націоналізму. Але не поспішайте засуджувати.
Якось я сказав Друиду такі слова, маючи на увазі рос. урапатріотів на... одному форумі: "Вони поплутали чорне та біле, брат. Для них патріотизм - це не любов до своєї землі, а ненависть до чужої". Він зі мною погодився.
Так ось. Я чорне та біле не плутав і не збираюсь. Але не треба чіпати мою країну. Це відноситься і до Росії, і до Румунії, Польщі тощо.
Звичайно, закордонних імперців моя думка не хвилює, але мені це й не потрібно.
Я намагаюсь її пояснити саме вам.

0

14

Annuitór написал(а):

Щодо мене, то я дійсно не бачу майбутнього разом з Росією, так як його бачить Росія - у її складі.

Да

Annuitór написал(а):

Вони поплутали чорне та біле, брат. Для них патріотизм - це не любов до своєї землі, а ненависть до чужої

Да

Самостійне рішення може прийняти тільки сильна держава. А ми 18 років живемо лише лозунгами. Треба жити, працювати і думати не про інтеграцію чи союзи, а творити власну країную. А рішення з ким і куди прийде само, точніше як сомо собою зрозуміле.

Щодо НАТО, то я не розумію навіщо підставляти власну шию під чужі рішення заради чужої політики.

0

15

lapot написал(а):

Самостійне рішення може прийняти тільки сильна держава. А ми 18 років живемо лише лозунгами. Треба жити, працювати і думати не про інтеграцію чи союзи, а творити власну країну. А рішення з ким і куди прийде само, точніше як само собою зрозуміле.

Золоті слова!  http://www.kolobok.us/smiles/standart/good.gif
Та для цього потрібне інше керівництво. Та й зовнішній тиск навряд чи припиниться.

lapot написал(а):

Щодо НАТО, то я не розумію навіщо підставляти власну шию під чужі рішення заради чужої політики.

Про це, я гадаю, можна не хвилюватись. Вступ туди нам не загрожує.  http://www.kolobok.us/smiles/standart/mosking.gif

0

16

У осяжному майбутньому - НАТО порятунок від Кремля.

0

17

Annuitór написал(а):

Та й зовнішній тиск навряд чи припиниться.

Авжеж. В самому центрі європи стоїть отаке одоробло, що розкрило рот, підняло очі до неба і не знає куди йому йти і що робити. Поки буде отак стоять і філософствувать всі і будуть штовхать і смикать

Sakartvelo написал(а):

У осяжному майбутньому - НАТО порятунок від Кремля.

З одного боку. З іншого - найкращий спосіб нажити собі ворога, смертельного ворога.

0

18

Sakartvelo написал(а):

У осяжному майбутньому - НАТО порятунок від Кремля.

Вітаю!  http://www.kolobok.us/smiles/standart/drinks.gif

lapot написал(а):

В самому центрі європи стоїть отаке одоробло, що розкрило рот, підняло очі до неба і не знає куди йому йти і що робити. Поки буде отак стоять і філософствувать всі і будуть штовхать і смикать

А куди йти? Виходить що нікуди. На схід - ні. На захід - ні. На північ - ну з білорусами ще можна, так вони ж теж на схід. Поки що. На південь у море? Точно ні.
От і виходить, що маємо стояти на місці та від всіх відпихуватись. Така в нас доля. Доти, доки не зможемо так пиханути, щоб вже вдруге не було бажання нас штовхати.

lapot написал(а):

З одного боку. З іншого - найкращий спосіб нажити собі ворога, смертельного ворога.

А з таким географічним розташуванням вороги завжди будуть.
А в цього смертельного ворога є інший ворог - на сході. Тільки наш ворог чомусь повернувся до нього спиною, а дарма...

0

19

lapot

lapot написал(а):

З одного боку. З іншого - найкращий спосіб нажити собі ворога, смертельного ворога.

На міжурядовому рівні, Україна і Росія вже давно вороги, ІМХО.
Ну а щодо того треба чи ні ще більше ускладнювати відносини.
Запевняю, як тільки кремль остаточно зрозуміє що втратив Україну, Грузію(коли ці республіки
увійдуть до НАТО).
Він буде вимушений кардинально поміняти політику по відношенню до цих країн.

0

20

lapot написал(а):

Я розумію, що не тільки політики, а й багато людей вважають що український народ був під гнітом Росії 300 років. Я вважаю, що це не так, хоч це й не важливо

я теж так не вважаю. Я вважаю, що Україна була під гнітом дещо довше

0


Вы здесь » Форум Свободы » Українська сторінка » Інтеграція на Захід: ЄС та НАТО>>"ЗА" і "ПРОТИ"