Форум Свободы

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Свободы » Українська сторінка » Україна-Росія>>Дружба чи конфлікт?


Україна-Росія>>Дружба чи конфлікт?

Сообщений 31 страница 40 из 54

31

Laaladar написал(а):

Если такая большая куча держав объединится с Россией, дай Бог снеся наше нынешнее правительство к чертям собачьим, это будет просто замечательно. Единая европейская конфедерация, с Украиной и Белорусией

А нащо це нам?

Laaladar написал(а):

А вообще я тайно мечтаю стать королём Восточной Пруссии. Когда Россию будут делить, обязательно стану королём

http://i026.radikal.ru/0802/24/96fc701f65bc.gif а чого не герцогом? Неісторично виходить...))

0

32

Теодоріх написал(а):

А нащо це нам?

Умирая, Кубрат - хан, эльтебер великой булгарии, наказал своим детям быть вместе. В единстве. Ибо в нём сила.
Короче, быть сплочённой дружной конфедерацией лучше, чем непримиримыми ворогами. Вражда ведёт к войне. А дружба... Ну, это тоже путь к войне, но очень долгий. Ведь мы стараемся дружить с содеями, с однокурсниками, одноклассниками.

Теодоріх написал(а):

а чого не герцогом? Неісторично виходить...))

А я хочу королём. Корлевство Восточная Пруссия. И ещё женюсь на дочке Бурбона 20. Или какого там? ГЫ

0

33

Теодоріх написал(а):

А нащо це нам?

Потому, что одним не выжить, ни нам ни кому либо другому. А как к нам относиться Европа госпожа Меркель уже продемонстрировала

0

34

Laaladar написал(а):

Умирая, Кубрат - хан, эльтебер великой булгарии, наказал своим детям быть вместе. В единстве. Ибо в нём сила.
Короче, быть сплочённой дружной конфедерацией лучше, чем непримиримыми ворогами. Вражда ведёт к войне. А дружба... Ну, это тоже путь к войне, но очень долгий. Ведь мы стараемся дружить с содеями, с однокурсниками, одноклассниками.

Так, але чому нам об'єднуватись з вами? Досвід і логіка показують, що це навряд чи правильне рішення

Laaladar написал(а):

А я хочу королём. Корлевство Восточная Пруссия. И ещё женюсь на дочке Бурбона 20. Или какого там?

Ти її хоч бачив?)))

lapot написал(а):

А как к нам относиться Европа госпожа Меркель уже продемонстрировала

На жаль, не в курсі політики... Тільки Мєдвєдєв (він же Мєдвєд))) теж показав, як він до нас ставиться

0

35

Медведєв знову озвучив претензії до Ющенка

Свернутый текст

У відносинах з українською владою президента Росії не влаштовує тільки антиросійська позиція. Як повідомляє прес-служба Кремля, про це Дмитро Медведєв заявив в інтерв`ю CNN. «Мені не подобається тільки одне, що основною лінією політики у діючого керівництва, я маю на увазі в даному випадку президента країни, мого колегу, стала антиросійська позиція. І що б там не говорили, я абсолютно упевнений в тому, що це основна лінія поведінки. Це дуже сумно і неправильно», - сказав російський президент.

«Мені не дуже подобається те, що в Україні відбувається героїзація, як прийнято говорити, нацистських злочинців. Взагалі-то ми колись всі разом боролися проти нацизму. Це розуміють в інших країнах, але чомусь не хочуть розуміти деякі українські керівники. Я маю право на такі оцінки, тому що це загальний виклик, загальна загроза. Нацистські злочинці колись були судимі Нюрнберзьким трибуналом», - додав Медведєв.

«З урахуванням того, що там відбувалося і відбувається, мені довелося прийняти неприємне рішення не відправляти, тимчасово, нового посла на Україну, щоб наші українські колеги все-таки замислилися про наслідки такого курсу», - підкреслив президент Росії.

0

36

Взагалі охамів москальський царьок

0

37

У Держдумі лякають, що Росія виставить Україні штрафи 1 січня

Свернутый текст

Росія в кінці року може поставити перед Україною питання про оплату штрафів за недобір газу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні в Москві сказав віце-спікер Державної думи, президент Російського газового товариства Валерій ЯЗЄВ.

«Досі «Газпром» плату з України бере за фактично вибраний обсяг газу, не штрафуючи її за невибраний обсяг. Я думаю, що це має стати предметом розгляду. Зазвичай цей принцип «бери або плати» за підсумками за рік йде. Тому, можливо, 1 січня постане питання, що за невибрані обсяги потрібно платити», - сказав В.ЯЗЄВ.

Він нагадав, що Україна не вибирає законтрактовані обсяги газу, як і низка європейський країн. В.ЯЗЄВ додав, що найбільші споживачі Європи ведуть переговори з «Газпромом» із цього питання.

0

38

Нібито Тимошенко з Путіним домовились по цьому питанню, що він і озвучив в ефір. Не думаю, що Путін забере свою обіцянку назад

0

39

Я теж думаю, що це звичайна гра на нервах, до якої, вже здається, всі звикли.
Можна було б й щось цікавіше вигадати.

0

40

Путін відправив своїх людей до Януковича

Свернутый текст

осійська партія влади «Єдина Росія» направляє до Києва делегацію для налагодження відносин з Партією регіонів.

Як повідомили УНІАН у прес-службі «Єдиної Росії», таке рішення ухвалила президія генеральної ради партії.

«З метою розвитку міжпартійних зв`язків з Партією регіонів направити делегацію всеросійської політичної партії «Єдина Росія» у місто Київ, Республіка Україна, 22–24 жовтня 2009 року», йдеться у повідомленні.

Керівником делегації затверджено члена бюро вищої ради партії, першого заступника керівника фракції «Єдина Росія» у Держдумі РФ Валерія РЯЗАНСЬКОГО. До складу делегації увійшли член президії генеральної ради партії, голова центральної ради прихильників партії «Єдина Росія», перший заступник голови Комітету Держдуми РФ у справах ветеранів Франц КЛІНЦЕВИЧ.

Як відомо, головою «Єдиної Росії» є прем`єр-міністр РФ Володимир ПУТІН.

Росія знову переконує ЄС, що газове гальмо вмикали транзитери

Свернутый текст

Міністр закордонних справ Росії Сергій ЛАВРОВ сподівається, що Європейський Союз допоможе Україні забезпечити безперебійні поставки газу взимку.

Як передає власний кореспондент УНІАН у Брюсселі, про це С.ЛАВРОВ заявив сьогодні на прес-конференції після завершення сьомого засідання Ради партнерства Росія-ЄС.

“Ми сподіваємося, що ЄС підключиться до цього”, - сказав він.

Російський міністр зауважив, що від самого початку цього року Росія виступала за те, щоб Євросоюз допоміг Україні уникнути можливих перерв у поставках російського газу до Європи. При цьому, за словами С.ЛАВРОВА, ЄС у підсумку погодився допомогти Україні фінансово, однак на сьогодні вже очевидно, що навряд чи ці кошти прийдуть до України до кінця цього року.

Він вкотре наголосив на тому, що Росія не винна у зриві поставок газу до Європи у січні цього року.

“Ми гарантуємо, що всі контрактні зобов’язання будуть виконані, як і раніше виконувалися. Головне - щоб газ проходив через територію транзитних країн”, - сказав С.ЛАВРОВ.

“Від самого початку гальмо вмикали на території країн-транзитерів”, - додав він.

Як повідомляв УНІАН, на початку січня країни Європи протягом двох тижнів не отримували російський газ, який мав надходити через Україну, оскільки Росія перекрила постачання газу, мотивуючи свої дії відсутністю домовленостей з Україною про оплату останньою російського газу для внутрішнього споживання.

0


Вы здесь » Форум Свободы » Українська сторінка » Україна-Росія>>Дружба чи конфлікт?